Fotoobraz Saal Digital - recenze

 

Nedávno jsem zahlédl na instagramu nabídku na vyzkoušení fotoobrazu od Saal-Digital.

Tato společnost vyrábí fotoobrazy na několika druzích materiálů, v různých přednastavených rozměrech, je ovšem možné zvolit si také vlastní rozměr. Toho jsem využil a nechal si vyrobit fotoobraz o rozměru 100x56 cm na PVC desku o tloušťce 5 mm. Další možnosti si můžete prohlédnout na stránce http://www.saal-digital.cz/fotoobrazy/ceny/

 

Pro objednání je možné použít jejich vlastní software, instalovaný do počítače. Druhou možností je vytvořit objednávku v online aplikaci na webu, bez jakékoliv další instalace. To byl můj případ, chtěl jsem vyzkoušet, jak to bude fungovat. Vše proběhlo zcela bez problémů, online aplikace fungovala rychle, všechny údaje byly srozumitelné a v českém jazyce.

 

Vybral jsem typ obrazu, zadal rozměr a nahrál fotografii. Následovalo vyplnění kontaktních a dodacích údajů, volba platby. Zaplaceno online kartou přes bezpečnou platební bránu.

Během chvíle přišlo e-mailem potvrzení objednávky. Bylo pondělí pozdě večer. V pátek, tedy 4. pracovní den od objednání, přivezla přepravní služba balík na moji adresu.

 

Obraz byl perfektně a bezpečně zabalený, jak můžete vidět na fotografiích níže.

Kvalita tisku na PVC desku je výborná, jsem s výsledkem maximálně spokojen.

Teď už zbývá jen navrtat úchyty do zdi a bude hotovo :-)

 

Děkuji tímto společnosti Saal-Digital za možnost vyzkoušet si jejich služby a budu se těšit na další hotové obrazy nebo fotoknihy.

Miloš Kotek
www.kotekfoto.cz

Plzeň, 20.02.2018